Про нас

Інтернет-магазин "Tendo"
 
   Вас цікавить побутова техніка чи інші товари для дому? Все це ви можете купити прямо зараз, заощадивши багато часу! Інтернет-магазин "Тендо" з радістю допоможе вам уникнути необхідності відвідувати десятки магазинів. Ви можете замовити будь-який товар, не встаючи зі свого крісла, а кур'єрська служба вчасно доставить покупку. Інтернет-магазин "Тендо" діє на території всієї країни. Незалежно від того, де ви знаходитесь на даний момент, ви зможете замовити товар, що погодьтеся, дуже зручно. Які ж переваги пропонує наш інтернет-магазин? Найбільш суттєвий факт – наявність великої кількості позицій на складі. Ви зможете відвідати наш інтернет магазин та купити будь-які товари за невисокою ціною. Вам потрібен холодильник, пральна машина чи мікрохвильова піч? Наш інтернет-магазин допоможе Вам.
  Наявність безлічі рішень дозволить підібрати пристрій із необхідними характеристиками та вартістю. Інтернет-магазин "Тендо" - це різноманітність пропозицій на будь-який смак. Щоб замовити товар, Вам не доведеться їхати або йти, т.я. всі операції здійснюються у віртуальному режимі. Саме тому "Тендо" – це інтернет-магазин телевізорів, холодильників та іншої техніки, купувати в якому вигідно та приємно.
 
Інтернет-магазин "Tendo" це:
 
     -доступні ціни
     -доставка у всі регіони України
     -широкий асортимент товарів
     -Гарантійне обслуговування всіх категорій товарів
     -інтерактивність (спілкування з покупцями, надання консультацій)
 
   Грунтуючись на цих принципах, наш магазин надає відмінне співвідношення "ціна - якість", і завойовує аудиторію покупців, що постійно зростає.
Ми хочемо виправдати Вашу довіру та прагнемо покращити якість обслуговування та зручність користування магазином та сайтом.